Proponowany post

Supreme Drop List 26.09 2019

Już w PONIEDZIAŁEK!

Nike KD 11 'Aunt Pearl' - Oficjalne Zdjęcia

07 luty 2019
Nike KD 11 'Aunt Pearl' - Oficjalne Zdjęcia

Jak co roku Nike Basketball łączy siły z fundacją Kay Yaw, by stworzyć wyjątkową wersję kolorystyczną butów Kevina Duranta. 'Aunt Pearl' to wydanie dedykowane zmarłej ciotce zawodnika. Kevin obiecał, że zawsze będzie ją wspominał, bo była ona jedną z osób, które uświadamiały mu, że trzeba wierzyć i podążać za swoimi marzeniami. W tym roku buty znalazły się w kolekcji przygotowanej na NBA All-Star Weekend. Bardzo możliwe, że to właśnie w tym wariancie kolorystycznym Kevin Durant wystąpi w meczu gwiazd. Firma Nike opublikowała właśnie serię oficjalnych zdjęć, którym możemy się teraz wspólnie przyjrzeć.

'Aunt Pearl' są w całości różowe, jedynie na podeszwie można dojrzeć białe detale. Flyknitowa cholewka, sznurowadła, logo KD i Swoosh, wszystko w jednolitym odcieniu. Na wkładkach i na tylnym panelu projektanci umieścili imiona i nazwiska 59 kobiet, które dzięki pomocy fundacji wygrały walkę z nowotworem. Jeśli chodzi o wygląd tej wersji KD, to niewiele więcej można o nich powiedzieć. Z pewnością będą to buty, w których chętnie zagra niejedna zawodniczka. Wierzymy, że i panowie się skuszą na te buty.

Nike KD 11 w kolorystyce 'Aunt Pearl' pojawią się w sprzedaży 14 lutego. Niestety nie wiemy, czy będą one dostępne u polskich retailerów, ale powinny pojawić się na stronie producenta.


Nike KD 11 “Aunt Pearl”
kolor: Laser Fuchsia/Laser Fuchsia
styl: BV7721-600
cena: $150