Proponowany post

Nike KD 12 'Warriors Home' - Oficjalne Zdjęcia

15 maj 2019
Nike KD 12 'Warriors Home' - Oficjalne Zdjęcia

Pod koniec kwietnia mieliśmy okazję zobaczyć pierwsze zdjęcie Nike KD 12 w domowych barwach Golden State Warriors. Amerykański producent wstępnie planował wprowadzić te buty na rynek z początkiem maja, ale data premiery została przesunięta na późniejszy termin. Oczywiście podamy ją Wam w ostatnim akapicie. Razem z informacją o wspomnianej zmianie pojawiły się też oficjalne zdjęcia, które załączamy poniżej.

Jak sami widzicie buty zostały ubrane w "domoweh" barwy drużyny Golden State Warriors. Przeważającym kolorem na cholewce jest biel, którą uzupełniają delikatne, niebieskie i żółte akcenty. Na niebiesko zaznaczono obramowanie Swoosha i sockliner, natomiast kolor żółty pojawia się przy systemie sznurowania oraz na tylnym panelu, gdzie jest logo "KD". Jasny upper stoi na solidnej, niebieskiej podeszwie, która przypomina wodę z Zatoki San Francisco, nad którą leży Oakland, gdzie mieści się hala Warriors.

Według najnowszych informacji Nike KD 12 'Warriors Home' w sprzedaży miały pojawić się dziś (15.05). Niestety nie widzieliśmy ich ani na stronie producenta, ani u żadnego z polskich, koszykarskich retailerów. Mamy jednak nadzieję, że sytuacja wkrótce ulegnie zmianie i w buty będzie mogło się wyposażyć wielu fanów GSW.


Nike KD 12 'Warriors Home'
kolor: White/Game Royal-White-Amarillo
styl: AR4229-100
cena: $150