Proponowany post

Nike KD 13 'Multi Camo' - Zapowiedź

01 kwiecień 2020
Nike KD 13 'Multi Camo' - Zapowiedź

Nike Basketball przymierza się do premiery nowych butów Kevina Duranta, ale w związku z zawieszeniem sezonu, kontuzją gracza i zdiagnozowaniem u niego koronawirusa stoi ona pod znakiem zapytania. Mimo to w sieci pojawia się coraz więcej zdjęć Nike KD 13. Wypłynęło zdjęcie kolejnej wersji kolorystycznej.

Buty mają białą cholewkę. Niestety nadal nie dokopaliśmy się do informacji, jaki jest to materiał. Wygląda jednak na jakiś rodzaj meshu. Uzupełnieniem są białe skórzane elementy odpowiedzialne za dopasowanie i lockdown, czarny Swoosh i język. U góry języka znajdziemy informację, czyj to sygnowany model. Upper osadzony jest na białej, nakrapianej podeszwie środkowej i multikolorowym outsole'u. Więcej na temat tego wariantu będziemy mogli napiać, gdy pojawią się kolejne fotki. Jednak już jesteśmy w stanie ocenić go pozytywnie.

Na razie nie wiemy, kiedy Nike KD 13 'Multi Camo' trafią do sprzedaży. Jesteśmy jednak przekonani, że już wkrótce pojawią się informacje na ten temat. Oczywiście poinformujemy Was, jak tylko będziemy coś wiedzieli.