Proponowany post

Nike KD Trey 5 VII 'Racer Blue'

07 sierpień 2019
Nike KD Trey 5 VII 'Racer Blue'

Powoli zbliżamy się do okresu, w którym nastąpi istny wysyp nowych basketowych modeli. Część z nich, jak Nike KD Trey 5 VII już pojawiają się w sprzedaży. Kilka dni temu pokazywaliśmy Wam ten poboczny model Kevina Duranta w ciekawej wersji kolorystycznej. Dziś mamy dla Was kolejne oficjalne zdjęcia tego modelu prosto od Nike. Widzimy na nich wariant 'Racer Blue', który prezentuje się równie interesująco. Bez wątpienia jest to najładniejszy model serii KD Trey 5, jaki widzieliśmy do tej pory. 

Projektanci zdecydowali się na bardzo przyjemne dla oka połączenie czarnej, syntetycznej siateczki w przedniej części cholewki z niebieskim materiałem tekstylnym, który pokrywa obydwa boki. Do tego mamy czarny język zapewniający odrobinę wentylacji. Buty ozdobione są niewielki, białym Swooshem i logotypami "KD". Upper osadzony jest na białym midsole'u, który wykonany jest z pianki Nike Renew. Na samym dole mamy transparentną podeszwę zewnętrzną z klasycznym bieżnikiem w pofalowane linie. 

Nike KD Trey 5 VII już teraz można kupić na stronie producenta. Dostępne są dwie wersje kolorystyczne. Jesteśmy przekonani, że w niedługim czasie dołączy do nich wersja 'Racer Blue', która powinna pojawić się w ofercie warszawskiego KICKS Store i Sklepu Koszykarza.   Nike KD Trey 5 VII
kolor: Racer Blue/Black-Blue Hero-White
styl: AT1200-400
cena: 399zł