Proponowany post

Nike Kobe 1 Protro '81 Points' - Data Premiery

10 styczeń 2019
Nike Kobe 1 Protro '81 Points' - Data Premiery

W zeszłym tygodniu pisaliśmy o tym, że Nike Basketball w końcu wypuści bardzo pożądaną, wśród fanów Kobe Bryanta, kolorystykę w której "Black Mamba"ustanowił swój rekord kariery pod względem ilości zdobytych punktów w jednym meczu. Buty trafią do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu, a dokładnie w 13 rocznicę pamiętnego meczu przeciwko Toronto Raptors, czyli zgodnie z naszymi wcześniejszymi przypuszczeniami. Jest to w stu procentach potwierdzona informacja przez amerykańskiego producenta, doczekaliśmy się nawet pierwszego zdjęcia omawianych Kobasów.

Buty mają białą, skórzaną cholewkę, którą z obu stron uzupełnia czarny Swoosh, a nieco wyżej mamy fioletowy kołnierz. Do tego biały język i okrągłe sznurowadła. Z tyłu widzimy żółty akcent w postaci napisu "Uptempo". Podeszwa wyposażona jest w płytkę z włókna węglowego oraz poduszkę Zoom Air umieszczoną na całej długości. Jesteśmy bardzo ciekawi, czy na butach będą umieszczone jakieś "smaczki" lub odniesienia do osiągnięcia Bryanta. Może producent zdecyduje się na dorzucenie do butów jakiejś okolicznościowej karty. Z perspektywy fana Kobe'go na pewno fajnie by było zobaczyć taki dodatek.

Nike Kobe 1 Protro '81 Points' pojawią się w sprzedaży 22 stycznia. Buty mają być dostępne na stronie producenta pojawią się też w aplikacji SNEAKRS, a także u wybranych retailerów. Mamy nadzieję, że jednym z takich wybrańców będzie warszawski KICKS Store.