Proponowany post

Nike Kobe 1 Protro '81 Points' - Oficjalne Zdjęcia

11 styczeń 2019
Nike Kobe 1 Protro '81 Points' - Oficjalne Zdjęcia

Nie musieliśmy długo czekać na oficjalne zdjęcia zapowiadanych Kobe 1 Protro '81 Points' od Nike Basketball. Amerykańska marka jest gotowa do obchodów 13. rocznicy ustanowienia przez Bryanta rekordu punktowego w meczu przeciwko Toronto Raptors. Bez wątpienia jest to nie lada gratka dla fanów Lakers i Kobe'go.

Nike Kobe 1 Protro '81 Points' to biała, skórzana cholewka, którą z obu stron uzupełnia czarny Swoosh oraz fioletowy kołnierz. Z tyłu jest  też niewielki żółty akcent w postaci napisu "Uptempo", a na białym języku umieszczono gwiazdkę i czarne logo "Black Mamba". Podeszwa wzbogacona jest o płytkę z włókna węglowego oraz poduszkę Zoom Air umieszczoną na całej długości. Outsole to kombinacja kolorów czarnego, fioletowego i białego. Dzięki nowym zdjęciom dowiadujemy się, że na wkładce umieszczone są te same nazwy miast, co w wersji 'All-Star'. Przyznamy, że jesteśmy trochę rozczarowani. Naszym zdaniem lepiej by tutaj wyglądało jakieś nawiązanie do tego konkretnego meczu, może statystyki Bryanta, albo po prostu liczba "81".  

Nike Kobe 1 Protro '81 Points' pojawią się w sprzedaży 22 stycznia. Buty mają być dostępne na stronie producenta, pojawią się też w aplikacji SNEAKRS, a także u wybranych retailerów. Niestety dowiedzieliśmy się, że nie będzie ich w polskich sklepach.


Nike Zoom Kobe 1 Protro “81 Points”
kolor: White/Black-Court Purple
styl: AQ2728-105
cena: $175