Proponowany post

Nike Kobe 1 Protro 'All Star' - Oficjalne Zdjęcia

27 lipiec 2018
Nike Kobe 1 Protro 'All Star' - Oficjalne Zdjęcia

Na początku tygodnia pisaliśmy o kolejnej oryginalnej kolorystyce Nike Kobe 1, które w tym roku wrócą w wersji Protro. Mowa o 'All-Star', których oficjalne zdjęcia opublikowało właśnie Nike Basketball. Poznaliśmy nawet dokładną datę premiery tych butów.

Buty mają skórzaną cholewkę, która z zewnętrznej strony jest biała, a po wewnętrznej czarna. Do tego mamy czerwony kołnierz, czarnego Swoosha i eleganckie okrągłe, grube sznurowadła z metalowymi agletami. Od spodu mamy czarno czerwoną podeszwę, która w wersji Protro ma poduszkę Zoom Air na całej długości. Jest też płytka z włókna węglowego. Buty są w kolorach emblematu konferencji zachodniej NBA, której barw Kobe Bronił aż 18 razy, czterokrotnie zdobywając nagrodę MVP. W związku z tym, że jest to okolicznościowe wydanie, na butach nie brakuje kilku smaczków. Jednym z nich jest metka po wewnętrznej stronie języka z wytłoczonym napisem "All Star 2006", a na wkładkach widnieją nazwy miast Houston, Denver, LA i Atlanta. 

Nike Kobe 1 Protro 'All Star' mają pojawić się w sprzedaży 17 sierpnia. Niestety nie wiemy, czy będą one dostępne u polskich retailerów takich, jak KICKS Store czy Sklep Koszykarza, ale mamy nadzieję, że tak. Naszym zdaniem jest to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów 'Black Mamby'. 
nike


Nike Kobe 1 Protro “All-Star”
kolor: White/Black-Varsity Red
styl: AQ2728-102
cena: $175