Proponowany post

Nike Kobe 1 Protro 'USA Basketball' - Zapowiedź

10 październik 2018
Nike Kobe 1 Protro 'USA Basketball' - Zapowiedź

Zanosi się na to, że już wkrótce na sklepowych półkach zobaczymy kolejną, oryginalną kolorystykę Nike Zoom Kobe 1 w odświeżonej wersji Protro. Tak mogą sugerować oficjalne zdjęcia, na które dziś natrafiliśmy. Tym razem pierwszy, oficjalny sygnowany model Black Mamby w Nike dostaniemy w barwach USA Basketball. Oryginalne wydanie z 2006 roku było limitowane, a buty były zapakowane w specjalne pudło, czy tak będzie i tym razem?

Buty mają cholewkę wykonaną z różnych materiałów. Zewnętrzna strona i język to granatowy zamsz, natomiast wewnętrzna i panel z przodu pokryte są białą skórą lakierowaną. Do tego znajdziemy sporo czerwonych akcentów w postaci, między innymi logo Kobe i napisu "USA" na języku. Czerwień występuje też w podeszwie, gdzie znajdziemy też płytkę z włókna węglowego. Na wkładkach umieszczono grafikę z emblematem USA Basketball. Ciekawe, czy wersja Protro przewiduje drugi komplet sznurowadeł w kolorze białym, który naszym zdaniem wygląda lepiej niż granatowe. 

Nie wiadomo, kiedy dokładnie Nike Kobe 1 Protro 'USA Basketball' trafią do sprzedaży. Możemy się jednak spodziewać, że stanie się to niedługo. Naszym zdaniem te buty to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów Bryanta, którzy w tym roku mają powody do zadowolenia. Jak tylko poznamy więcej szczegółów dotyczących tego releasu od razu damy Wam znać na naszej stronie.