Proponowany post

Nike Kobe 4 Protro 'Black Snake' - Oficjalne Zdjęcia

08 październik 2019
Nike Kobe 4 Protro 'Black Snake' - Oficjalne Zdjęcia

Nike Basketball ma kolejną wersję kolorystyczną modelu Kobe 4 Protro dla wszystkich fanów "Black Mamby". Jej nazwa to 'Black Snake'. Prezentuje się ona całkiem nieźle, choć bardziej lifestyleowo niż performanceowo. Zdecydowanie bardziej wolelibyśmy zobaczyć re-edycję, którejś z oryginalnych kolorystyk. Z drugiej strony, jako fani kobasów czwórek, bierzemy wszystko, co nam dają.

Cholewka opiera się na czerni. Toe box, kołnierz i górna część języka pokryte są materiałem o teksturze przypominającej skórę węża. Boczne panele, które skrywają w sobie pierwszą generację systemu Flywire są ozdobione dwutonowym, turkusowo-żółtym Swooshem (a w zasadzie jego obramowaniem). Te same kolory znajdziemy na logo "Black Mamba" na języku. Upper uzupełnia meshowa konstrukcja języka i plastikowy klips stabilizujący pietę. Całość stoi na czarnej podeszwie środkowej i żółto-czarnym outsoleu. Zaskoczeniem jest brak autografu Bryanta i inna niż zwykle grafika na wkładkach. Być może te "ozdoby" zarezerwowane są tylko dla oryginalnych kolorystyk.

Niestety nie wiemy, jaka jest dokładna data premiery, bo Nike nie podaje takich informacji...przynajmniej na razie. Można się jednak spodziewać, że Nike Kobe 4 Protro 'Black Snake' pojawią się w sprzedaży już wkrótce. Mamy nadzieję, że buty znajdą się w ofercie, któregoś z polskich retailerów, lub na stronie producenta.


Nike Zoom Kobe 4 Protro
kolor: Black/Aurora Green-University Gold
styl: AV6339-002
cena: $175