Proponowany post

Nike Air Force 1 'Cuban Link'

Trzecie do kompletu.

Nike Kobe 4 Protro 'Wizenard' - Oficjalne Zdjęcia

09 październik 2019
Nike Kobe 4 Protro 'Wizenard' - Oficjalne Zdjęcia

"The Wizenard Series" to tytuł książki, której współautorem jest Kobe Bryant. Stała się ona inspiracją dla projektantów Nike Basketball, którzy stworzyli kolejny wariant kolorystyczny modelu Kobe 4 Protro i nazwali go 'Wizenard'. Marka pokazała serię oficjalnych zdjęć i podała datę premiery.

Na butach znajdziemy liczne, kolorowe wzory, które są bezpośrednim odniesieniem do okładki książki. Jaskrawe barwy zestawiono z czernią, która pokrywa Swoosha, heel counter, język, sockliner i sznurowadła. Razem daje to fajny kontrast. Kołnierz, toe box i górna część języka wykonane są ze skóry, a boczne panele to materiał syntetyczny, który skrywa w sobie włókna systemy Flywire. Buty stoją na czarnej podeszwie środkowej, która naszym zdaniem mogłaby mieć kolorowe detale. Na samym dole jest multikolorowy, żółto-niebiesko-czerwony outsole.

Nike Kobe 4 Protro w kolorystyce 'Wizenard' mają trafić do sprzedaży 1 grudnia. Powinny one być dostępne na stronie producenta lub w aplikacji SNEAKRS. Niestety w tej chwili nie wiemy, czy buty znajdą się w ofercie polskich sklepów, ale bardzo liczymy na warszawski KICKS Store.


nike