Proponowany post

Nike Kobe 5 Protro 'Big Stage' - Zapowiedź

24 styczeń 2020
Nike Kobe 5 Protro 'Big Stage' - Zapowiedź

Mamy pierwsze zdjęcia kolejnej kolorystyki Nike Kobe 5 Protro. Będzie to coś w rodzaju "dwa w jednym". 'Big Stage' to połączenie wariantu, w jakim Black Mamba grał w finałach NBA i wersji, którą potem miał na nogach podczas parady mistrzowskiej. Warto przypomnieć, że w tym modelu Kobe zdobył swój piąty tytuł mistrzowski.

Na cholewce znajdziemy sporo ozdób w postaci podobizny węża i różnych cyfr. Upper podzielony jest na pół. Z jednej strony "nadruki" widać bardzo wyraźnie, bo mamy tu kontrast czerni i bieli. Z drugiej strony jest już tylko kolor biały. Uzupełnieniem cholewki są złote detale; Swoosh, logo Black Mamba, pięta i kołnierz. Warto zwrócić uwagę, że buty mają języki w dwóch różnych kolorach. Podobnie jest ze sznurowadłami. Na pół podzielone są też podeszwy środkowe, a na samym dole jest biały outsole. Z pewnością są to buty, który każdy fan Kobe Bryanta musi mieć w swojej kolekcji.

Jeśli chodzi o premierę, to na razie nie znamy konkretów. Wiadomo jedynie, że Nike Kobe 5 Protro 'Big Stage' pojawią się w sprzedaży w lutym. Oczywiście, jak tylko dowiemy się czegoś więcej, od razu damy Wam znać. Mamy też nadzieję, że buty będzie można kupić u polskich retailerów.