Proponowany post

Nike Kobe AD 'Lakers Pack' - Oficjalne Zdjęcia

05 grudzień 2018
Nike Kobe AD 'Lakers Pack' - Oficjalne Zdjęcia
Coś dla fanów "Black Mamby" i drużyny z LA.

Nike Basketball przygotowało coś specjalnego dla wszystkich fanów Kobe Bryanta i Los Angeles Lakers. Już wkrótce w sprzedaży pojawią się aż dwie wersje kolorystyczne najnowszej odsłony Nike Kobe AD, które nawiązują do barw drużyny, w której "Black Mamba" spędził 20 lat swojej zawodowej kariery. Mamy dla Was serię oficjalnych zdjęć obydwu wariantów.

Jak łatwo się idzie domyślić, buty są w kolorach żółtym i fioletowym, choć poprawnie powinno się je nazwać królewskim złotem i purpurą. Katalogowe nazwy to Hyper Grape/University Gold-Black i Amarillo/Court Purple-Black. Po zewnętrznej stronie cholewki zdominowane są przez jedną z barw, zaś druga pokrywa część wewnętrzną i detale. Wygląda to bardzo fajnie i aż prosi się, żeby grać w tych butach, mając na nogach obydwa warianty jednocześnie. Coś nam się wydaje, że z takiej możliwości skorzysta Kyle Kuzma, który od czasu do czasu gra w Nike Kobe AD. 

Mamy nadzieję, że obydwie wersje Nike Kobe AD 'Lakers Pack' pojawią się już niedługo w ofercie polskich sklepów z obuwiem basketowym. Mamy tu na myśli Sklep Koszykarza i KICKS Store

nike