Proponowany post

Nike Kobe AD 'Pink' - Oficjalne Zdjęcia

11 wrzesień 2018
Nike Kobe AD 'Pink' - Oficjalne Zdjęcia

Kilka tygodni temu Nike Basketball zaprezentowało najnowszy model z serii Kobe. Podobnie, jak wszystkie buty "Black Mamby", które pojawiły się w sprzedaży po zakończeniu jego kariery, tak i te noszą nazwę Kobe AD. Firma z Oregonu podzieliła się właśnie porcją oficjalnych zdjęć kolejnej kolorystyki, która już niedługo powinna trafić do sprzedaży. 

Cholewka nowych kobasów, która sama w sobie ma bardzo ciekawą konstrukcję, pokryta jest bardzo jasnym odcieniem koloru różowego. Jest on naprawdę bardzo jasny, przez co wpada trochę w szarość. Tylna część z logo i imieniem Kobe to czerń, którą znajdziemy też na górnej części języka. Podobnie, jak w kilku ostatnich modelach od Nike Basketball jest on zintegrowany z cholewką, co ma poprawiać dopasowanie butów do stopy. Mamy tutaj okrągłe, różowe sznurowadła, które przechodzą przez 3 środkowe szlufki. Są na nich umieszczone różne liczny. Na lewym bucie znajdziemy 33, 8 i 24. Są to numery, z jakimi grał Kobe (33 to numer na koszulce z czasów gry w szkole średniej). Na prawym bucie 08, 23, 78 to data urodzin Bryanta (23 sierpnia 1978). Od spodu buty mają biały midsole i podeszwę zewnętrzną podobną do tej, którą widzieliśmy w Nike Kobe X

Kilka wcześniejszych wersji kolorystycznych Nike Kobe AD było dostępnych na stronie producenta. Jesteśmy jednak bardzo ciekawi, czy buty znajdą się w końcu w ofercie sklepów specjalistycznych takich, jak KICKS Store czy Sklep Koszykarza. Czas pokarze. Nike Kobe AD 'Pink' mają pojawić się w sprzedaży w nadchodzących tygodniach.