Proponowany post

Znamy Datę Premiery Air Jordan 11 'Bred'

Sprawdź kiedy buty pojawią się w sprzedaży...

Nike Kyrie 4 'Cereal Pack' - Zapowiedź

17 lipiec 2018
Nike Kyrie 4 'Cereal Pack' - Zapowiedź

Kyrie Irving tak bardzo lubi na śniadanie jeść płatki z mlekiem, że firma Nike postanowiła stworzyć dla niego specjalne kolorystyki jego własnych butów. Inspiracją są aż trzy marki płatków śniadaniowych; "Cinnamon Toast Crunch", "Lucky Charms" i "Kix". Sam Kyrie wrzucił do sieci pierwsze ujęcia pokazujące te buty i przyznamy, że zrobiliśmy się "głodni". 

Każda z trzech wersji ubrana jest w kolory, które znajdziemy na opakowaniach danych płatków, a na dodatek na językach umieszczono ich nazwy. Bardzo fajnie wyglądają też podeszwy zewnętrzne, które są wielokolorowe. Niewykluczone, że na wkładkach umieszczona jest specjalna grafika nawiązująca do tematu. Z pewnością niedługo pojawi się więcej, lepszej jakości zdjęć, dzięki którym będziemy mogli nieco lepiej przyjrzeć się tym butom. Nam pomysł bardzo się podoba, choć nie będzie to pierwszy raz, kiedy Nike stworzyło kolorystyki inspirowane płatkami. Niedawno premierę miały Kyrie 4 'Wheaties', któe były jednak bardzo limitowane. Wygląda na to, że nadchodzący 'Cereal Pack' ma być kontynuacją, miejmy nadzieję, że buty będą bardziej dostępne.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy Nike Kyrie 4 'Cereal Pack' miałyby pojawić się w sprzedaży. W nadchodzących tygodniach powinniśmy poznać jednak więcej szczegółów dotyczących tego releasu. Zaglądajcie na naszą stronę, bo na pewno jeszcze będziemy pisać o tym "smakowitym" wydaniu butów Kyrie.