Proponowany post

Nike Kyrie 4 'Decades Pack' - Zapowiedź

09 sierpień 2018
Nike Kyrie 4 'Decades Pack' - Zapowiedź

Dwie z trzech kolorystyk tego packu, mogliście widzieć już na naszej stronie. Pisaliśmy o nich z zeszłym miesiącu, ale wówczas nie wiedzieliśmy, że wchodzą one w skład kolekcji. Okazuje się, że Nike Basketball zaprojektowało te trzy warianty kolorystyczne, które odnoszą się do trzech dekad, które z kolei odzwierciedlają osobowość Irvinga. Nawiasem mówiąc, Kyrie jest ostatnio bardzo rozpieszczany przez firmę z Oregonu. Niedawno swoją premierę miał limitowany 'Cereal Pack'. Czyżby Irving wyrastał nam na jedną z ważniejszych postaci w Nike Basketball?   

Nike Kyrie 4 '70's', czyli żółta wersja odnosi się do umiejętności zgrabnego poruszania się Irvinga po boisku, które można porównać z tańcem. Kyrie z gracją mija swoich obrońców i zdobywa punkty. W naszym pierwszym wpisie na temat tej kolorystyki byliśmy blisko z naszym przypuszczeniem, że będzie ona nawiązywała do lat 60. lub 70. (możecie to sprawdzić, klikając tutaj). Druga kolorystyka, którą wcześniej nazwaliśmy 'Dark Fuchsia' to tak na prawdę wersja '80's'. Odnosi się ona do Kreatywności podczas jego dryblingów, którymi hipnotyzuje przeciwników. Właśnie taki wyraźnie zaznaczony, hipnotyczny wzór znajdziemy na cholewce. Ostatnia, biała wersja to '90's'. Jej kolorowy sockliner i podeszwa zewnętrzna reprezentują kreskówki, jakie oglądał mały Kyrie w sobotnie i niedzielne poranki. Odnosi się ona też do przekonania Irvinga o tym, że w głębi serca już zawsze będziemy dziećmi. 

Nike planuje wprowadzić 'Decades Pack' do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu. Dokładna data premiery wszystkich trzech kolorystyk, to 25 sierpnia. Mamy nadzieję, że buty pojawią się w ofercie polskich sklepów takich, jak KICKS Store czy Sklep Koszykarza. Jak podobają Wam się Kyrie 4 z tego packu? Któraś z wersji jest Waszym faworytem? W nasze gusta chyba najbardziej trafiają '60's' pomimo iż lata 90.to nasz ulubiony okres. Nike Kyrie 4 '70s'
styl: 943806-700
cena: $120
Nike Kyrie 4 '80s'
kolor: Black/Laser-Fuchsia
styl: 943807-007
cena: $120
Nike Kyrie 4 '90s'
kolor: Multicolor/Multicolor
styl: 943806-902
cena: $120