Proponowany post

Pierwsze Zdjęcia Nike KD 12

Wiemy, kiedy buty pojawią się w sprzedaży...

Nike Kyrie 4 Low 'School Bus' - Oficjalne Zdjęcia

18 lipiec 2018
Nike Kyrie 4 Low 'School Bus' - Oficjalne Zdjęcia

Nike Basketball podzieliło się właśnie oficjalnymi zdjęciami nowej kolorystyki modelu Kyrie 4 low. Jest ona bardzo podobna do jednej z wersji Kyrie 2, mianowicie 'School Bus'. Jest tu też pewne podobieństwo do Kyrie 4 'Mamba Mentality'.  Dlatego też pozwoliliśmy sobie, nieoficjalnie nadać tej kolorystyce nickname 'School Bus' z uwagi na brak czerwonych akcentów.

Buty mają żółtą cholewkę, wykonaną z syntetycznej siateczki, do tego czarne detale; Swoosh, sockliner oraz pasek na rzep biegnący przez śródstopie. Od spodu czarny midsole, a jeszcze niżej biały outsole z żółto-czarnymi akcentami, którymi zaznaczone są poduszki Zoom Air odpowiadające za amortyzację. Oczywiście na butach nie brakuje logotypu Kyrie, który znajdziemy na języku oraz jego numeru "11" umieszczonego z tyłu na podeszwie. 

Według informacji, jakie posiadamy Nike Kyrie 4 'School Bus' mają pojawić się w sprzedaży 15 sierpnia. Buty powinny znaleźć się w ofercie takich sklepów specjalistycznych, jak KICKS Store czy Sklep Koszykarza.  


nike