Proponowany post

Nike Kyrie 4 'Mamba Mentality' - Zapowiedź

28 marzec 2018
Nike Kyrie 4 'Mamba Mentality' - Zapowiedź

Nike Basketball szykuje się na zbliżający się "Mamba Day", który obchodzony jest z okazji ostatniego meczu, jaki rozegrał w swojej karierze Kobe Bryatnt. Z tej okazji firma z Oregonu zaprojektowała specjalne wydania sygnowanych modeli obecnie grających zawodników. W zeszłym tygodniu pokazywaliśmy Wam pierwsze zdjęcia butów Paula George'a (do sprawdzenia po kliknięciu tutaj), a dziś możemy zobaczyć, jak będą wyglądały Kyrie 4 w odsłonie dedykowanej Kobe'mu.

Podobnie jak w PG2, nowa kolorystyka butów Irvinga inspirowana jest "Prelude Packiem". Najwięcej zaczerpnięte zostało z Zoom Kobe 5, co widać w multikolorowej, tylnej części cholewki. Przód tworzy czarny mesh. Podobieństwa można też doszukiwać się w czarnym, nakrapianym midsoleu i kolorze podeszwy zewnętrznej. 

Obecnie dysponujemy tylko jednym zdjęciem, które możecie zobaczyć poniżej. Z pewnością już niedługo pojawi się więcej ujęć, dzięki którym będzie można przyjrzeć się tym butom nico dokładniej. Nike Kyrie 4 "Mamba Mentality" pojawią się w sprzedaży 13 kwietnia. Obstawiamy, że będą one dostępne w takich miejscach jak KICKS Store czy Sklep Koszykarza
(Nike Zoom Kobe 5 "Prelude")

Tagi: -