Proponowany post

Nike Kyrie 5 'Chinese New Year' - Oficjalne Zdjęcia

21 styczeń 2019
Nike Kyrie 5 'Chinese New Year' - Oficjalne Zdjęcia

Początek roku zazwyczaj obfituje w wiele nowych kolorystyk sygnowanych modeli graczy NBA. Niedawno pokazywaliśmy Wam kolekcję 'BHM', w której znalazły się między innymi Lebrony, PG 3, KD 11 i Kyrie 5. Na naszej stronie mogliście też widzieć wpisy dotyczące tegorocznych wydań 'Chinese New Year'. Nike Basketball poszło i w tę stronę i pokazało oficjalne fotki Kyrie 5 'CNY'. 

Buty mają czarną, meshową cholewkę, którą zestawiono z kolorowymi chińskimi motywami w stylu Bai Jia Yi. Znajdziemy je na systemie Flytrap oraz na tylnym panelu. Wygląda to bardzo ciekawie i fajnie kontrastuje z czernią. Od spodu mamy białą podeszwę zewnętrzną z kolorowymi detalami, łączącymi się z ozdobami cholewki. Pokusimy się o twierdzenie, że jest to jednak z lepszych kolorystyk modelu Kyrie 5, jaką widzieliśmy do tej pory..zgadzacie się z nami? 

W tej chwili, nie jest znana dokłada data premiery, ale należy się spodziewać, że Nike Kyrie 5 'Chinese New Year' pojawią się w sprzedaży na przełomie stycznia i lutego. Jak tylko poznamy konkrety i dostaniemy info na temat dostępności w polskich sklepach, to damy Wam znać. Zaglądajcie na naszą stronę regularnie. 


Nike Kyrie 5 “Chinese New Year”
kolor: Black/Multi
styl: AO2919-010
cena: $130