Proponowany post

Nike Kyrie 5 PE 'Little Mountain'

11 grudzień 2018
Nike Kyrie 5 PE 'Little Mountain'

Kilka dni temu w meczu przeciwko Chicago Bulls, Kyrie Irving zagrał w bardzo ciekawej wersji kolorystycznej swojego najnowszego modelu od Nike. Było to specjalne wydanie inspirowane emblematem Standing Rock Siux Tribe. Do tego stowarzyszenia, a raczej plemienia należała matka Irvinga Elizabeth. Od sierpnia, członkiem jest też sam Kyrie, któremu nadano nawet imię plemienne imię.

Cholewka tych butów jest w bardzo przyjemnym, błękitnym odcieniu, który zestawiono z czerwonym socklinerem i czarnym Swooshem. Na języku prawego buta widnieje emblemat Standing Rock Siux Tribe zaś na lewym jest logo Kyrie. Od spodu mamy biały outsole i midsole, które od cholewki oddziela żółty pasek. Na toe boxie możemy dostrzec wyszyty napis "Little Mountain". To własnie takim imieniem został obdarowany gwiazdor Celtics przez Siuxów.  

Poniżej możecie zobaczyć kilka zdjęć Nike Kyrie 5 PE 'Little Mountain'. Obawiamy się niestety, że w tym wariancie kolorystycznym nie zobaczymy najnowszych Irvingów w sprzedaży, a szkoda, bo prezentują się one bardzo dobrze. Jak Wam się podobają?