Proponowany post

Nike Kyrie 6 'There Is No Coming Back' - Zapowiedź

17 marzec 2020
Nike Kyrie 6 'There Is No Coming Back' - Zapowiedź

Sygnowana linia butów Kyrie przyzwyczaiła już nas, że buty pojawiają się w niezliczonych wersjach kolorystycznych. Dziś mamy dla Was kilka pierwszych zdjęć kolejnego wariantu Nike Kyrie 6. Jej nazwa to 'There Is No Coming Back'.

Cholewka to połączenie białego, syntetycznego meshu i przyjemnego, szarego zamszu. Do tego mamy transparentny pasek zapinany na rzep, który korzysta z motywu "Glow In The Dark". Na szczególną uwagę zasługuje napis "There Is No Coming Back" umieszczony po zewnętrznej stronie. Jest on na tle zielonego Swoosha. Po stronie wewnętrznej umieszczono układ planetarny stworzony z piłek do koszykówki i małego Swoosha. Język prawego buta został ozdobiony specjalnym logotypem. Buty stoją na białej podeszwie środkowej i białym outsole'u z czarnymi, zielonymi i pomarańczowymi detalami.

W tej chwili nie znamy, żadnych szczegółów dotyczących premiery. Należy się jednak spodziewać, że Nike Kyrie 6 w kolorystyce 'There Is No Coming Back' pojawią się w sprzedaży w najbliższych tygodniach. Mamy nadzieję, że pojawią się one w warszawskim KICKS Store. Zerknijcie na poniższe zdjęcia i dajcie nam znać, jak podoba Wam się prezentowana wersja Kyrie 6.Nike Kyrie 6 “There Is No Coming Back”
kolor: Photon Dust/Green Strike
styl: BQ4631-005