Proponowany post

Nike Lebron 16 'Air Trainer' - Oficjalne Zdjęcia

12 marzec 2019
Nike Lebron 16 'Air Trainer' - Oficjalne Zdjęcia

Kilka dni temu pokazywaliśmy Wam pierwsze zdjęcia Nike Lebron 16 'Air Trainer', czyli jednego z tegorocznych wydań serii 'Lebron Watch'. Na oficjalne fotki, którymi dzielimy się z Wami dziś, nie musieliśmy długo czekać. Razem ze zdjęciami poznaliśmy dokładną datę premiery, którą producent zaplanował na koniec marca.

Inspiracja tego wydania Nike Lebron 16 jest dość oczywista...przynajmniej dla tych, którzy kojarzą model Nike Air Trainer 3 w kolorystyce 'Medicine Ball'. Mamy tutaj sporo elementów zaczerpniętych z klasycznego już modelu z 1988 roku. Charakterystyczny przód z paskiem na rzep, zapiętek, granatowy Swoosh i kawałek brązowej skóry na toe boxie. W związku z tym, że bazowa część cholewki Lebronów wykonana jest z materiału Battleknit, perforacje z Trainerów przeniesiono na język, który dodatkowo posiada metkę z odpowiednim oznaczeniem. Buty stoją na granatowo-białej podeszwie środkowej, poduszkach Zoom Air i białym outsole'u.

30 marca to dzień, w którym Nike Lebron 16 'Air Trainer' trafią do sprzedaży. Niestety nie mamy pewności, czy buty będą dostępne w polskich sklepach, ale będziemy chcieli to dla Was ustalić. Najprawdopodobniej jednak trzeba będzie na nie polować za pośrednictwem aplikacji SNEAKRS. Jeśli dowiemy się czegoś więcej o tym dropie, napiszemy o tym na naszej stronie.  Stay tuned!
Nike LeBron 16 “Air Trainer”
kolor: White/Midnight Navy-Ginger
styl: CD7089-100
cena: $185