Proponowany post

Nike Lebron 16 'Air Trainer' - Pierwsze Zdjęcia

07 marzec 2019
Nike Lebron 16 'Air Trainer' - Pierwsze Zdjęcia

Jedną z zapowiadanych wersji tegorocznej serii "Lebron Watch" jest ta, którą możemy zobaczyć na poniższych zdjęciach. Jest ona inspirowana modelem Nike Air Trainer 3 w kolorystyce 'Medicine Ball'. Nie wiemy jak Wy, ale my jesteśmy fanami kampanii "Lebron Watch" i bardzo podobały nam się w zasadzie wszystkie dotychczasowe jej odsłony...łącznie z modelem Lebron 15. 

Wystarczy spojrzeć na te Lebrony, by od razu zobaczyć, że wykorzystano sporo elementów z Nike Air Trainer 3. Głównie zapiętek i element z paskiem zapinanym na rzep. Na butach umieszczono też granatowego Swoosha i panele ze skóry w charakterystycznym kolorze. Baza cholewki wykonana jest z materiału Battleknit 2.0, czyli z tego samego co, wszystkie poprzednie warianty Lebronów 16. Bardzo ciekawie wygląda perforowany język, który u samej góry zwieńczony jest metką z Trainerów. Buty stoją na granatowo-białej podeszwie środkowej, poduszkach Zoom Air i białym outsole'u.
Wydaje nam się, że to wydanie Lebonów 16 przypadnie do gustu fanom "Króla", bardzo możliwe, że znajdą one uznanie wśród sneakerheadów. Jak myślicie?

Nike Basketball nie podało jeszcze żadnych szczegółów dotyczących premiery, ale bardzo możliwe, że Nike Lebron 16 'Air Trainer' pojawią się w sprzedaży już wkrótce. Z pewnością w jednym z najbliższych meczów King James wybiegnie w nich na parkiet. Jak tylko dowiemy się czegoś więcej na temat dropu i dostępności tych butów, od razu damy Wam znać. Kto z Was chciałby wzbogacić swoją kolekcję o te Lebrony?