Proponowany post

Nike Lebron 16 Low 'Camo' - Zapowiedź

29 marzec 2019
Nike Lebron 16 Low 'Camo' - Zapowiedź

Nadchodzi ten czas, w którym zostaniemy zasypani kolejnymi wersjami kolorystycznymi Niskich Lebronów 16. Szczerze, nie mamy nic przeciwko, bo buty nam się podobają i wierzymy, że projektanci przygotowali dla nas wiele ciekawych opcji. Jedną z nich jest 'Camo', której pierwsze zdjęcia możecie zobaczyć poniżej. Jeśli chodzi o nas, to Lebrony w wojskowym stylu, zawsze spoko. 

Nike Lebron 16 Low w wersji 'Camo' mają zieloną cholewkę. Według nazwy katalogowej jest to "Cargo Khaki". Uzupełnieniem są czarne i jasno-oliwkowe detale, które tworzą na tylnym panelu kamuflaż przypominający klasyczny woodland. W tym miejscu umieszczone zostało logo "Nike Air". Dla kontrastu na butach znajdziemy też kilka czerwonych akcentów. Całość stoi na zielonej podeszwie środkowej, poduszkach Max Zoom i czarnym outsoleu. Z pewnością jest go ciekawa propozycja dla wszystkich graczy, którzy lubią militarny styl. 

Dokładna data premiery tych butów nie jest jeszcze znana, ale wiadomo, że mają one pojawić się w sprzedaży w kwietniu. Jeśli spodobały Ci się Nike Lebron 16 low 'Camo' to będziesz mógł je kupić na stronie producenta, ale obstawiamy, że znajdą się one też w ofercie sklepów specjalistycznych, takich jak Sklep Koszykarza, czy KICKS Store


Nike LeBron 16 Low 'Camo'
kolor: Cargo Khaki/Black-Neutral Olive
styl: CI2668-300
cena: $160