Proponowany post

Nike Lebron 16 Low 'Hyper Jade'

17 czerwiec 2019
Nike Lebron 16 Low 'Hyper Jade'

Na horyzoncie pojawiła się kolejna wersja kolorystyczna modelu Nike Lebron 16 Low. Jest ona inspirowana modelem Nike Air Max Trainer 2 '94. Nie mamy pewności, ale buty mogą być kolejnym wariantem zaliczanym do serii "Lebron Watch".

Ta wersja krótki Lebronów 16 charakteryzuje się połączeniem przyjemnych, szalonych kolorów. Meshowa cholewka jest w turkusowym odcieniu, natomiast tylny panel to żywa zieleń. W tym miejscu mamy pomarańczowe logo "Nike Air" i litery "LBJ". Białe sznurowadła otaczają fioletowy pasek biegnący wzdłuż "języka", gdzie na samym szczycie umieszczono okrągłe logo, gdzie ponownie napotykamy na litery "LBJ". Na cholewce jest też małe, żółte logo Nike. Upper jest osadzony na białej podeszwie środkowej i poduszkach Max Zoom. Jeszcze niżej mamy wielokolorową podeszwę zewnętrzną. Całość wygląda bardzo fajnie i w naszej ocenie tworzy jedną z fajniejszych wersji kolorystycznych tego modelu.

Nike Lebron 16 Low 'Hyper Jade' mają pojawić się w sprzedaży 1 lipca.  W tej chwili nie wiemy jeszcze, czy będą one dostępne w polskich sklepach, ale mamy taką nadzieję. Zerknijcie na poniższe zdjęcia i dajcie nam znać, jak podobają Wam się omawiane Lebrony.


Nike LeBron 16 Low
kolor: Hyper Jade/Total Orange-Electric Greens
styl: CI2668-301
cena: $160