Proponowany post

Nike Lebron 16 Low 'NBA Draft Day'

15 maj 2019
Nike Lebron 16 Low 'NBA Draft Day'

Projektanci Nike Basketball znaleźli inspirację do stworzenia kolejnej wersji kolorystycznej modelu Nike Lebron 16 Low. Jest nią draft NBA z 2003 roku, kiedy to z pierwszym numerem Cleveland Cavaliers wybrali Lebrona Jamesa. Sam wariant może nie jest porywający, ale buty prezentują się przyzwoicie. Poniżej wrzucamy pierwsze zdjęcia. Mamy też dla Was informację o tym, kiedy buty trafią do sprzedaży. Nie mamy pewności, ale może ona być też odniesieniem do garnituru, w którym Lebron wystąpił na Drafcie. 

W przeważającej części mamy do czynienia z bielą, która pokrywa meshową cholewkę, skórzany zapiętek i podeszwę środkową. Uzupełnieniem są złote detale; Nike Air na pięcie i imię Lebrona na szczycie "języka". Na czerwono zaznaczono sockliner, który w naszej ocenie jest nawiązaniem do czerwonej czapki Cavaliers, którą King James dostał zaraz p ogłoszeniu wyboru. Czerwona jest też wkładka, którą ozdobiono datą "06-23-03". Buty stoją na błękitnej, transparentnej podeszwie, a tuż nad nią nie brakuje poduszek amortyzujących Max Zoom. 

Nike Lebron 16 Low w kolorystyce 'Draft Day' trafią na sklepowe półki już 24 maja. Idealną datą byłby 26 czerwca, no ale...Buty z pewnością będą dostępne na stronie producenta, ale powinny też znaleźć się w ofercie basketowych retailerów ze Sklepu Koszykarza, czy warszawskiego KICKS Store
Nike LeBron 16 Low 'NBA Draft Day'
kolor: White/Metallic Gold-University Red
styl: CI2668-100
cena: $160
Tagi: king james,