Proponowany post

Nike Lebron 16 Low 'Safari' - Zapowiedź

06 luty 2019
Nike Lebron 16 Low 'Safari' - Zapowiedź
Czy to nowa odsłona projektu "Lebron Watch"?

Projektanci Nike Basketball postanowili zaczerpnąć z bogatego świata klasycznych biegówek i stworzyli bardzo przyjemną wersję kolorystyczną modelu Lebron 16 low. Za inspirację posłużyły im Air Safari, lub Nike Air Max 1 'Safari' (skłaniamy się jednak bardziej ku tej drugiej opcji).  Bardzo możliwe, że będzie to jeden z pierwszych wariantów butów Jamesa w tegorocznej odsłonie projektu "Lebron Watch". Przy okazji pierwszych zapowiedzi, o powrocie tej akcji nie było mowy o 'Safari'...czyżby Nike Basketball zmieniło plany, czy może po prostu wpadli na nowy pomysł?  Bez względu na okoliczności powstania tej wersji Lebronów 16, mamy dla Was pierwsze zdjęcia. My od razu się przyznamy, że te buty bardzo nam się podobają. Może to być związane z ogromną sympatią, jaką darzymy motyw "Safari".

Można odnieść wrażenie, że dolna część cholewki jest żywcem wzięta z modelu Air Max 1. Charakterystyczny kształt mudguarda i toe box pokryte są "Safari Printem" na którym umieszczono małego Swoosha. Z tego samego materiału wykonany jest zapiętek, gdzie również można znaleźć logotyp Nike. Górna część cholewki to pomarańczowy, gruby zamsz. Pod nią mamy kolejny element, tak zwaną "skarpetę", która powinna być wykonana z elastycznego materiału. Interesująco wygląda system sznurowania, który wzbogacony jest o zamek błyskawiczny. Całość stoi na jasnej, beżowej podeszwie środkowej, a jeszcze niżej jest gumsole.  

W tej chwili nie są znane żadne szczegóły dotyczące premiery, ale mamy nadzieję, że Niek Lebron 16 Low 'Safari' już wkrótce pojawią się w sprzedaży. Mocno trzymamy kciuki żeby, buty znalazły się w ofercie polskich retailerów. Jak tylko się czegoś dowiem od razu damy Wam znać. Teraz zerknijcie na poniższe fotki, a w komentarzach napiszcie co sądzicie o tej wersji Lebronów.