Proponowany post

Nike Lebron 16 Low 'Soundtrack' - Data Premiery

20 marzec 2019
Nike Lebron 16 Low 'Soundtrack' - Data Premiery

Poznaliśmy dokładną datę premiery zapowiadanych Nike Lebron 16 low w kolorystyce 'Soundtrack'. Buty pojawią się w sprzedaży jeszcze w tym miesiącu, ale o tym za chwile. Mamy dla Was też kilka nowych ujęć tych butów. Nie wiemy jak Wy, ale nam te Lebrony bardzo przypadły do gustu i bardzo poważnie będziemy rozważali dołączenie ich do naszej kolekcji. Podejrzewamy, że podobnie ma niejeden fan butów Lebrona. 

Cholewka wykonana jest z syntetycznego meshu i elastycznego materiału, który tworzy wewnętrzną strukturę ze zintegrowanym językiem. U jego szczytu umieszczono autograf Lebrona i lwie logo. Na butach jest też mały, wyszyty białą nitką Swoosh. Fajnie wygląda tylna część cholewki, która w wariancie 'Soundtrack' to skóra w jasnym odcieniu. Na tym elemencie umieszczono tłoczone logo, przedstawiające koronę z elegancko wkomponowanym numerem "23". Jeśli chodzi o podeszwę, to mamy tutaj ten sam zestaw, co w "normalnej" wersji Lebronów 16. Kolorystyka 'Soundtrack' inspirowana jest albumem Outkast "Speakerboxxx/The Love Below". Dlatego też mają one dwa różne odcienie wkładek, gdzie jednak jest czerwona, a druga różowa. Odniesienie do albumu jest takei, że wyszedł on w tym samym roku, w którym Lebron trafił do NBA (czyli 2003). 

Ok, przechodzimy do najważniejszej informacji. Premiera Nike Lebron 16 'Soundtrack' odbędzie się 28 marca. Niestety nie wiemy, jak będzie wyglądała dostępność w polskich sklepach, mamy nadzieję, że coś pojawi się w Sklepie Koszykarza, czy KICKS Store. Warto też obserwować stronę producenta. 
Nike LeBron 16 Low “Soundtrack”
kolor: Black/Multicolor-White
styl: CI2668-001
cena: $160