Proponowany post

Nike Air Force Max Low

Oficjalne zdjęcia.

Nike Lebron 16 'Martin' - Oficjalne Zdjęcia i Data Premiery

11 kwiecień 2019
Nike Lebron 16 'Martin' - Oficjalne Zdjęcia i Data Premiery

W zeszłym tygodniu mieliśmy okazję zobaczyć pierwsze zdjęcia Nike Lebron 16 w wersji 'Martin'. Ten wariant kolorystyczny inspirowany jest jednym z ulubionych seriali telewizyjnych Lebrona z lat 90. Chodzi o sitcom "Martin", w którym główną rolę odgrywał Martin Lawrence...możecie go kojarzyć z roli Marcusa Burnetta z hitu, jakim był film "Bad Boys". Tak na marginesie, trwają właśnie zdjęcia do trzeciej części, w której obok Martina, uzupełnieniem duetu policjantów z Miami będzie Will Smith, który ponownie wcieli się w Mike'a Lowrey'a. Trochę zboczyliśmy z tematu, dlatego wracamy do omawiania Lebronów. Nike Basketball opublikowało serię oficjalnych zdjęć, podało też konkretną datę premiery. 

Buty mają fioletową cholewkę wykonaną z materiału Battleknit 2.0, który zestawiono z czarnym tylnym panelem. Został on ozdobiony żółtym Swooshem oraz  licznymi napisami, które z pewnością nawiązują do najlepszych cytatów z serialu. Po wewnętrznej stronie umieszczony został duży napis "Nike", fontem, który może kojarzyć się z latami 90., a na uwagę zasługuje też logo Lebrona na języku, które wygląda inaczej niż zwykle. Trochę niecodzienną sytuację mamy też, jeśli chodzi o sznurowadła. W wersji 'Martin widzimy założone dwa komplety jednocześnie, czerwone i żółte. W Lebronach 16 jest to możliwe, bo buty posiadają dwa rzędy oczek. Upper stoi na czarnym midsole'u z żółtymi akcentami w okolicach pięty, a pod poduszkami Max Zoom widzimy jasną podeszwę zewnętrzną, której środkową sekcję zaznaczono na kolor błękitny.

Jeśli tak, jak nam spodobały Wam się Nike Lebron 16 w kolorystyce 'Martin', to musicie wiedzieć, że do sprzedaży trafią one już w przyszłym tygodniu, a dokładnie 16 kwietnia. Prawdopodobnie będzie je można kupić na stronie producenta, lub za pośrednictwem aplikacji SNEAKRS. Mamy też nadzieję, że buty znajdą się w ofercie polskich sklepów z butami do kosza. Mamy tu na myśli warszawski KICKS Store, który ostatnimi czasu dostaje sporo Lebronowych Quick Strikeów.
























Nike LeBron 16 “Martin”
kolor: Court Purple/Tour Yellow
styl: CI1520-500
cena: $185