Proponowany post

Air Jordan 12 'University Blue' - Zapowiedź

Trochę, jak 'Pantone' ale...

Nike Lebron 16 'Remix' - Oficjalne Zdjęcia

08 kwiecień 2019
Nike Lebron 16 'Remix' - Oficjalne Zdjęcia

Firma Nike odsłania nam kolejną wersję kolorystyczną Lebronów 16, które są częścią tegorocznej kolekcji "Lebron Watch".  Jedną z zapowiadanych wersji był 'Remix', którego oficjalne zdjęcia możecie zobaczyć poniżej. Jest ona nawiązaniem do Player Edition modelu Zoom Lebron 3 i ma bardzo podobną konstrukcję, co 'Superbron', które miały premierę wcześniej w tym roku. 

Cholewka to połączenie białego materiału Battleknit 2.0 z elementami Zoom Lebron 3, które pokryte są czarną skórą lakierowaną. Do tego mamy czerwone logo Nike oraz kilka złotych akcentów. Tak samo, jak w 'SuperBron' na butach znajdziemy stare logo "LJ23"(które jest też na metkach przyszytych do wkładek), inicjały Lebrona wyszyte po wewnętrznej stronie w okolicy toe boxa, a na języku emblemat z głową lwa. Z białą cholewką kontrastują czarne sznurowadła. Upper osadzony jest na białym midsoleu, a jeszcze niżej mamy złote poduszki Max Zoom i czerwony outsole. Tutaj napotykamy na jeszcze jedno logo Lebrona, znane pod nazwą Dunkman, które zaznaczono kolorem złotym. 

Nike Lebron 16 'Remix' mają trafić na sklepowe półki 30 kwietnia. Buty będą dostępne na stronie producenta, ale możemy się spodziewać, że znajdą się one w ofercie warszawskiego KICKS Store. Przynajmniej tak wnioskujemy po tym, jak trafiły do nich Lebrony 16 'Air Trainer/Medicine Ball', które również są częścią kolekcji "Lebron Watch". 


nike