Proponowany post

Nike Lebron 16 'Watch The Throne' - Zapowiedź

08 luty 2019
Nike Lebron 16 'Watch The Throne' - Zapowiedź

Niewykluczone, że buty, które widzimy na zdjęciach to wersja Nike Lebron 16, przygotowana dla Jamesa na zbliżający się All-Star Game. Fanom Lebrona i jego sygnowanej linii, kolorystyka może wydać się znajoma. Jej nazwa to 'Watch The Throne' i widzieliśmy ją już na kilku innych modelach, między innymi na dziewiątkach i jedenastkach, choć w tym wypadku to bardziej nawiązanie do tych pierwszych.

Buty mają czarną cholewkę, która podobnie, jak we wszystkich poprzednich wersjach Lebron 16, wykonana jest z materiału Battleknit 2.0. Zapiętek pokryty jest plecionym materiałem, który swoją fakturą przypomina trochę włókno węglowe. Jest to ewidentne zapożyczenie z Nike Lebron 9, gdzie ten materiał tworzył boczny panel. 'Watch The Throne' ozdobione są złotymi akcentami, kolorowymi sznurówkami i socklinerem. Dość mocno rzuca się w oczy gigantyczny, pozłacany lacelock. Jest to odniesienie do okładki albumu Jay-Z i Kanye Westa.
Jeśli chodzi o podeszwę, to nie ma tutaj żadnych niespodzianek. Buty mają czarny midsole, poduszki Zoom Air, a całość stoi na błękitnej, transparentnej podeszwie zewnętrznej, gdzie znajdziemy złote logo "Dunkman". W naszej ocenie jest to kolejna, bardzo udana wersja kolorystyczna Lebrónów 16.

Razem z pierwszymi zdjęciami, pojawiła się też informacja o potencjalnej dacie premiery. Źródła podają, że Nike Lebron 16 'Watch The Throne' mają pojawić się w sprzedaży 17 lutego, czyli w dzień, w którym odbędzie się NBA All-Star Game. Niestety nie wiemy, czy będą one dostępne w polskich sklepach, ale jak tylko się czegoś dowiemy, damy Wam znać. 


Nike LeBron 16 “Watch The Throne”
kolor: Black/Metallic Gold-Rose Frost
styl: CI1518-001
cena: $200(Poniżej zdjęcia Nike Lebron 9 'Watch The Throne')