Proponowany post

Wracają Nike Dunk 'UNLV', Ale W Wersji Low

W nawiązaniu do wydania z 1985 roku.

Nike Lebron 17 'Command Force'

23 marzec 2020
Nike Lebron 17 'Command Force'

Dosłownie wczoraj w sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie będące zapowiedzią kolejnej kolorystyki Nike Lebron 17. Wahaliśmy się, czy pisać o nich na naszej stronie, ale ostatecznie podjęliśmy decyzję,  że poczekamy na kolejne fotki. Warto było się wstrzymać, bo dziś możemy zobaczyć te buty w całości. To wydanie butów Lebrona to nie lada gratka dla wszystkich fanów old schoolowych butów do basketu i filmu "White Man Can't Jump". Za inspirację do powstania tej kolorystyki projektantom posłużyły Nike Air Command Force, które w filmie nosił Billy Hoyle.

Białą cholewkę Lebronów 17 wykonaną z materiału Knitposite ozdobiono kolorowymi detalami. Buty mają też zmieniony język, który przypomina ten z Command Force. Jest on wykonany ze skóry. Napis "Force" zastąpiono imieniem "Lebron". Na butach nie brakuje oczywiście logo "Króla" i Swoosha. Ciekawie prezentuje się też wkładka. Upper osadzony jest na białej, nakrapianej podeszwie środkowej. Niżej mamy jaskrawo-zielone poduszki Max Air i Zoom Air oraz transparentny outsole.

Znamy dokładną datę premiery omawianych Nike Lebron 17. Kolorystyka 'Command Force' pojawi się w sprzedaży 17 kwietnia. Mamy nadzieję, że będzie je można kupić w warszawskim KICKS Store. Niestety (dla naszego portfela) trafiły one na naszą listę "musthave". Dajcie nam znać, jak Wam się podobają.Nike LeBron 17 “Command Force”
kolor: White/Black-Multicolor
styl: BQ3177-100
cena: $200