Proponowany post

Nike Lebron 17 'Future Air' - Zapowiedź

16 wrzesień 2019
Nike Lebron 17 'Future Air' - Zapowiedź

Wielkimi krokami zbliżamy się do premiery kolejnego modelu w sygnowanej linii Lebrona Jamesa. Jedną z kolorystyk Nike Lebron 17, która pojawi się wkrótce w sprzedaży, będzie 'Future Air'. Można ją określić mianem "kosmiczna", głównie z uwagi na ciekawy element cholewki i dodatek w postaci metki z napisem "Remove Before Launch"

Cholewka tego wydania jest w odcieniu szarości, natomiast materiał, który ją tworzy to Knitposite. Niestety Nike nie podało jeszcze dokładnych informacji na jego temat, ale "łącząc kropki" łatwo można dojść do wniosku, że będzie to połączenie Flyknitu/Battleknitu z pianką Foamposite. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak to rozwiązanie sprawdzi się na parkiecie. Wierzymy jednak, że specjaliści z laboratorium Nike wiedzą co robią. Upper uzupełniony jest przez opalizująca osłonę języka, która tworzy bardzo ciekawą ozdobę, nadającą tym butom wspomnianej już przez nas "kosmiczności". Cholewka stoi na szarej podeszwie środkowej, na której znajdziemy srebrzystego Swoosha. Za amortyzację odpowiada ogromna poduszka Max Air w stylu 720, umieszczona pod piętą, którą wspomagają poduszki Zoom Air. Na samym dole mamy transparentny outsole. Zapowiada się, że Nike Lebron 17 będą kontynuacją dobrego performanceu, jaki zapewniał poprzedni model. Nie możemy się doczekać, żeby sprawdzić to na własnych stopach. 

Kiedy dokładnie Nike Lebron 17 'Future Air' trafią do sprzedaży...tego nie wiemy. Będziemy jednak bardzo uważnie monitorowali wszystkie doniesienie na temat tej i pozostałych kolorystyk najnowszych butów Lebrona. Zerknijcie na poniższe zdjęcia, które możemy oglądać dzięki uprzejmości House Of Heat i dajcie nam znać, jak podobają Wam się te buty.