Proponowany post

Nike Lebron 17 Low 'Lakers Home' - Zapowiedź

26 marzec 2020
Nike Lebron 17 Low 'Lakers Home' - Zapowiedź

Projektanci Nike Basketball przygotowali kolejną kolorystykę modelu Lebron 17 Low z myślą o wszystkich fanach Lebrona i Los Angeles Lakers. W sieci pojawiło się kilka ujęć on feet wariantu, który nazwano 'Lakers Home'.

Buty mają białą cholewkę, którą wykonano z syntetycznego meshu i perforowanej skóry. Uzupełnieniem są delikatne, fioletowe detale; logo Lebrona i Swoosh oraz sockliner. Kolorem żółtym, dzięki któremu dopełniają się barwy Lakers, zaznaczono poduszkę Max Air pod piętą. W naszej ocenie na butach mogłoby być trochę więcej żółtych akcentów. Na uwagę zasługują wkładki, na których umieszczono imię i nazwisko "Lebron James" czcionką zapożyczoną z emblematu "Jeziorowców".

Niestety nie wiemy, kiedy dokładnie Nike Lebron 17 Low 'Lakers Home' trafią do sprzedaży. Źródła podają, że na sklepowych półkach mają pojawić się już w kwietniu. Mamy nadzieję, że rzeczywiście tak się stanie i że będzie je można kupić w warszawskim KICKS Store. Będziemy uważnie obserwowali też stronę producenta. Dajcie nam znać, jak Wam podoba się ta wersja niskich Lebronów.
Nike LeBron 17 Low “Lakers Home”
kolor: White/Voltage Purple-Dynamic Yellow
styl: CD5007-102
cena: $170