Proponowany post

Nike Lebron 7 'Fairfax' - Zapowiedź

09 styczeń 2020
Nike Lebron 7 'Fairfax' - Zapowiedź

Mamy dla as zapowiedź kolejnych Nike Lebron 7, które w tym roku pojawią się w sprzedaży. Będzie to kolorystyka o nazwie 'Fairfax' odnosząca się do jednej ze szkół w Los Angeles. Ciekawe, dlaczego akurat na siódemki kładziony jest taki nacisk...miejmy nadzieję, że pozostałe modele serii też doczekają się re-edycji. Bardzo na to liczymy.

Na wersji 'Fairfax' dominuje czerń. Upper zbudowany jest ze skóry, skóry lakierowanej i syntetycznego tworzywa z włóknami Flywire. Jest też mesh, z którego wykonany jest język. Kolor czarny zestawiono z czerwonymi i żółtymi dodatkami; Swoosh, sznurowadła, logo Lebrona. Buty stoją na czarnym midsole'u i poduszce Max Air umieszczonej na całej długości. Na samym dole mamy czarno-czerwoną podeszwę zewnętrzną.

Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana, ale jak tylko się czegoś dowiemy, od razu damy Wam znać. Na razie wiadomo jedynie, że retail za Nike Lebron 7 'Fairfax' to $200. Mamy nadzieję, że buty znajdą się w ofercie, któregoś z polskich retailerów.Nike LeBron 7 “Fairfax”
kolor: Black/Varsity Red-Varsity Maize
styl: CU5646-001
cena: $200