Proponowany post

Nike Lebron Ambassador 11 - Zapowiedź

12 październik 2018
Nike Lebron Ambassador 11 - Zapowiedź

Nike Lebron Ambassador to obok Nike Soldier i Witness, jedna z pobocznych linii butów sygnowanych nazwiskiem Lebrona Jamesa. W tym roku zobaczymy już ich jedenaste wcielenie. Na dobry początek mamy dla Was zdjęcia dwóch nadchodzących kolorystyk. Jedna zachowana jest w klasycznych barwach USA Basketball, a druga to coś w rodzaju 'Bred'. 

Buty wyglądają ciekawie, cała linia powstała z myślę o grze na dworze, co niejako widać w ich ogólnej konstrukcji. System sznurowania jest przykryty panelem, bardzo podobnym do tego, który widzieliśmy, między innymi w Jordan Why Not Zer0.1 i Jordan Ultra.Fly 3. Po obydwu stronach jest on wyposażony w paski na rzep. Pod tym panelem skrywana jest cholewka, która wykonana jest w przeważającej części z syntetycznych materiałów. Dziki temu buty powinny być lekkie, a zarazem wytrzymałe. W związku z tym, że są to buty sygnowane, nie brakuje na nich logotypów Lebrona. Standardowa podeszwa środkowa, która najprawdopodobniej wykonana jest z pianki Phylon, skrywa w sobie poduszki Zoom Air. Podeszwa zewnętrzna wykonana jest z gumy XDR, czyli przystosowanej do gry outdoor. Buty mają bardzo agresywnie wyglądający bieżnik, który będzie zapewniał odpowiednią trakcję. 

Nike Lebron Ambassador 11 już niedługo powinny pojawić się w sprzedaży. Jest to linia, która dedykowana jest na rynek azjatycki i europejski, dlatego mamy nadzieję, że buty pojawią się w ofercie naszych rodzimych sklepów specjalistycznych. Mamy tu na myśli Sklep Koszykarza i KICKS Store.