Proponowany post

Nike Lebron Soldier 11 W Kolorach Z Lat 90.

21 grudzień 2017
Nike Lebron Soldier 11 W Kolorach Z Lat 90.

Nie od dziś wiadomo, że lata 90. to złote czasy zarówno dla sporotwego przemysłu obuwniczego jak i NBA. Ile to kicksów powstało w tej dekadzie, które obecnie uznawane są za klasyki? Reedycje właśnie tych modeli wzbudzają ogromny entuzjazm wśród sneakerheadów. Nic więc dziwnego, że Nike Basketball ponownie postanowiło sięgnąć do przeszłości, ale tym razem z zamiarem zapożyczenia kilku charakterystycznych dla tego okresu barw, celem umieszczenia ich na swoich nowych produktach. 

Nike Lebron Soldier 11 zostały pokolorowane na wzór jednego z klasycznych Nike-owych runnerów, a mianowicie Air Max 180 "Ultramarine". Wybór barw tego modelu chyba nie jest przypadkowy, albowiem krążyły ostatnio informacje o przyszłorocznym powrocie sto osiemdziesiątek. Kto wie, może Nike szykuje jakiś pack?

Poniżej możecie zobaczyć kilka zdjęć pokazujących nadchodzące Nike Lebron Soldier "Ultramarine" (nickname wowany przez nas). Nie wiemy jeszcze, kiedy dokładnie buty pojawią się w sprzedaży, ale obstawiamy, że będzie je można dostać w polskich sklepach takich jak Sklep Koszykarza czy KICKS Store.

nike

 

 

Tagi: -