Proponowany post

Nike Lebron Soldier 12 SFG 'OG' - Oficjalne Zdjęcia

27 kwiecień 2018
Nike Lebron Soldier 12 SFG 'OG' - Oficjalne Zdjęcia

Nadszedł właśnie ten czas, w którym Nike Basketball i Lebron James będą wspólnie promowali najnowszą odsłonę linii Soldier. Buty powoli zaczynają pojawiać się w sklepach, dostępna jest już między innymi wersja 'Camo/Hazel Rush', a firma z Oregonu podzieliła się właśnie zdjęciami kolejnej, która czerpie bezpośrednio z pierwszego modelu serii. Mowa tutaj o Nike Soldier 1 '25 Straight', które powrócą w tym roku pierwszy raz od 2007, jako część kolekcji 'Champions Think 16'.  

Kolorystyka, którą śmiało można nazwać 'OG' łączy w sobie biel i odcień barwy granatowej. W 2007 roku, Cleveland Cavaliers w meczach wyjazdowych bardzo często grali w ciemnogranatowych strojach, do których ten zestaw pasował idealnie. Cholewka wykonana jest z Battleknitu, a toe box wygląda na skórzany. Na uwagę zasługują detale zaznaczone na złoto, szczególnie stare logo 'LJ23', które znajdziemy po wewnętrznej stronie na paskach z rzepami i na wkładkach. Bardzo fajnie wkomponowany został napis 'Witness', który umieszczono z tyłu na pięcie.

Niestety razem ze zdjęciami nie pojawiła się informacja mówiąca choćby o przybliżonej dacie premiery. Bardzo możliwe, że Nike Soldier 12 SFG 'OG' wylądują na sklepowych półkach tego samego dnia co Soldier '25 Straight', czyli 31 maja. Miejmy nadzieję, że buty będą dostępne u polskich, basketowych specjalistów z KICKS Store i Sklepu Koszykarza.
nike