Proponowany post

Nike Lebron Soldier 13

13 maj 2019
Nike Lebron Soldier 13

Kilka tygodni temu pokazywaliśmy Wam na naszej stronie buty, które podejrzewaliśmy o bycie kolejnym modele w pobocznej linii Lebrona Jamesa. Dziś wiemy już na pewno, że tak własnie jest, bo mamy kolejne fotki, ale już innego wariantu kolorystycznego, nawiasem mówiąc dużo lepszego. Na razie nie wiemy, jaką nosi ona nazwę, ale nam w pierwszej chwili skojarzyła się z postacią Jokera. 

Czarna część cholewki wykonana jest z materiału tekstylnego, lub meshu i ma ona dość wysoki krój. Panel z tyłu, który tu widzimy w jasnym odcieniu czerwieni to z pewnością sztywniejszy materiał, ale w tej chwili nie jesteśmy w stanie określi, jaki dokładnie, choć wygląda to na zamsz. Jest na nim umieszczony mały, czarny Swoosh. Za odpowiednie dopasowanie w tym modelu odpowiadają dwa grube paski zapinane na rzepy. Jeden umieszczony w okolicy kostki, a drugi w śródstopiu. Projektanci umieścili na nich ostrzegawcze symbole oraz informację "Pull For Lockdown". Najprawdopodobniej paski są częścią wewnętrznego systemu "sznurowania". Buty stoją na zielono-fioletowej podeszwie środkowej i białym outsole'u. Nie zostało to jeszcze potwierdzone, ale spodziewamy się, że za amortyzację odpowiadać będą poduszki Zoom Air. 

Nike Lerbon Soldier 13 powinny już wkrótce pojawić się w sprzedaży, aczkolwiek żadne konkrety nie zostały na razie podane. Jesteśmy jednak przekonani, że niedługo będzie je można kupić na stronei producenta i u basketowych specjalistów ze Sklepu Koszykarza i KICKS Store