Proponowany post

Nike Lebron Soldier 13 Pojawią Się Też W Wersji 'Bred'

05 lipiec 2019
Nike Lebron Soldier 13 Pojawią Się Też W Wersji 'Bred'

Nie dalej, jak wczoraj pokazywaliśmy Wam oficjalne zdjęcia najnowszej wersji modelu Soldier w kolorystyce 'Lakers'. Dziś chcemy się z Wami podzielić fotkami kolejnego wariantu kolorystycznego. Projektanci Nike Basketball postawili na klasykę i już niedługo na sklepowych półkach pojawią się Nike Lebron Soldier 13 'Bred'.

Czerń, która dominuje na zdecydowanej większości elementów cholewki, przełamano delikatnymi, czerwonymi akcentami. Widzimy ją na sprzączkach i socklinerze. Na biało zaznaczone zostały małe logotypy Nike w tylnej części oraz informacje "Pull For Lockdown" umieszczone na paskach. Upper, który wykonany jest z materiału Rip-Stop, osadzony jest na białej podeszwie środkowej, która skrywa w sobie poduszki Zoom Air. Na samym dole widzimy solidny, czerwony outsole, gdzie bardzo fajnie ukryto inicjały Lebrona i numer "23".

Niestety podobnie, jak w przypadku kolorystyki 'Lakers' nie wiadomo, kiedy dokładnie Nike Lebron Soldier 13 w wersji 'Bred' trafią do sprzedaży. Wszystko jednak wskazuje na to, że wydarzy się to już wkrótce. Buty powinny znaleźć się w ofercie retailerów takich, jak warszawski KICKS Store i Sklep koszykarza. My już nie możemy się doczekać. Naszym zdaniem trzynastki, to najfajniejszy model tej serii od dłuższego czasu. Ostatbnie, które tak nam się podobały to, siódemki. Zgadzacie się z nami? Jeśli nie, to które Soldiery Waszym zdaniem były najfajniejsze?


nike