Proponowany post

Kilka Nowych Ujęć Air Jordan 1 High OG 'Obsidian'

Zerknijmy na te buty jeszcze raz...

Nike Lunar Force 1 Duckboot Low 'Desert Ochre'

17 grudzień 2018
Nike Lunar Force 1 Duckboot Low 'Desert Ochre'

Nike Air Force 1 to klasyk, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Model ten odo momentu swojego debiutu w 1982 roku na stałe zagościł w asortymencie sportowej marki z Oregonu. Przez ten czas w sprzedaży pojawiła się jego niezliczona ilość kolorystyk oraz wersji, a jedną z tych, które chcemy Wam dziś pokazać jest Duckboot Low, która idealnie powinna sprawdzić się w aktualnie panującą pogodę.

Niskie, odporne na wodę kicksy wykonane są przy użyciu dwóch różniących się już na pierwszy rzut oka materiałów. Front zbudowano z fakturowanego, lekko połyskującego materiału w ciemnym, brązowym kolorze. Pozostałe elementy pokryte są jaśniejszym, gładkim zamszem naturalnego pochodzenia, który świetnie komponuje się ciemnym frontem. Kolejnym, niestandardowym elementem, który może się podobać, jest system sznurowania opierający się o metalowe oczka i okrągłe sznurówki znane nam z butów hikingowych. Całość dopełnia kilka złotych akcentów wyhaftowanych złotą nicią. Całość postawiona jest na lżejszej i zdecydowanie wygodniejszej niż w oryginale podeszwie wykonanej z pianki Lunar. O przyczepność dba agresywniejszy bieżnik na spodzie podeszwy. Z naszej strony śmiało możemy polecić Wam te buty na miejską zimę.

Co do dostępności zaglądajcie tutaj, gdzie Nike Lunar Force 1 Duckboot Low 'Desert Ochre' powinny pojawić się już niebawem.
Nike