Proponowany post

Nike Mamba Rage 'Grinch' - Oficjalne Zdjęcia

19 wrzesień 2018
Nike Mamba Rage 'Grinch' - Oficjalne Zdjęcia

Choć do Świąt Bożego Narodzenia zostało jeszcze sporo czasu, Nike Basketball już teraz podzieliło się iście "christmasowym" wydaniem jednego ze swoich modeli. Mowa o pobocznej linii butów Kobe Bryanta, Mamba Rage, które już niedługo pojawią się w kolorystyce 'Grinch'. Większość z Was kojarzy pewnie tego zielonego stwora, który bardzo nie lubi gwiazdki.

Ta wrsja Mamba Rage nawiązuje do koloru futra/sierści Grincha. Mamy tutaj zieloną cholewkę, na której znajdziemy czarnego Swoosha i czerwone detale, między innymi logo Kobe na meshowym języku. Bardzo ciekawie wygląda włochaty materiał w okolicy socklinera, który jest bezpośrednim odniesieniem do sierści naszego zielonego przyjaciela. Od spodu buty mają zieloną podeszwę zewnętrzną, a wymienna Lunarowa wkładka jest w nieco ciemniejszym jego odcieniu. Przyznamy, że jest to ciekawe wydanie. To dość zaskakujące, że tak przemyślana kolorystyka pojawia się na "mniej ważnym" modelu Kobasów. Nam od razu przypominają się Nike Zoom Kobe 6 z 2011 w tej samej odsłonie. 

Nie jest znana dokładna data premiery tych butów, ale powinny one pojawić się w sprzedaży już wkrótce. Tak przynajmniej mogą sugerować oficjalne fotki, które możecie zobaczyć poniżej. Niestety nie mamy na razie żadnego potwierdzenia, ale bardzo możliwe, że Nike Mamba Rage 'Grinch' znajdą się w ofercie takich sklepów jak KICKS Store czy Sklep Koszykarza.