Proponowany post

Nike Offline, Czyli Buty Do 'Nicnierobienia'

14 sierpień 2020
Nike Offline, Czyli Buty Do 'Nicnierobienia'

Amerykańska marka Nike, przodownik w produkcji odzieży, obuwia oraz akcesoriów sportowych kojarzona jest z aktywnością i jej promowaniem. Dziś jednak na tapetę bierzemy nie nowe, technologicznie zaawansowane biegówki, czy świetnie stabilizujące buty do kosza, a 'kapcie', w których 'zalecane' jest nicnierobienie i to dosłownie.

Buty, które noszą nazwę Offline i zaliczają się do serii N.354, zaprojektowane zostały z myślą o Waszym leniwym spędzaniu czasu w domowym zaciszu. Model Offline charakteryzują dwie wkładki wymieniane w zależności od naszego nastroju i samopoczucia. Sensation 001 ze strategicznie rozmieszczonymi wypustkami zapewniają nam relaksacyjny masaż, natomiast Sensation 002 przeznaczone są do dłuższego noszenia przez wiele godzin. Dodatkowo całość wyposażona jest w przesadnie wypełnioną wyściółkę i język, które maksymalizują komfort. Sam bambosz dodatkowo wyposażony jest w regulowany pasek, tak aby każdy z użytkowników miał szansę dopasować je do siebie. Na ten moment buty dostępne będą w dwóch wariantach kolorystycznych, szarym oraz czarnym z morskimi dodatkami. Każdy z nich posiada jasną podeszwę.

Buty w sprzedaży zobaczymy 28 sierpnia. Niestety, na ten moment nie wiemy, czy pojawią się one i w WS2, czy tylko na Nike.


Nike

Tagi: nike, Offline,