Proponowany post

Nike OverBreak, Czyli Nowy Model Butów Przypominających Kultowe Mars Yard'y

14 sierpień 2020
Nike OverBreak, Czyli Nowy Model Butów Przypominających Kultowe Mars Yard'y

Amerykańska marka Nike ostatnimi czasy pochwaliła się serią kilku modeli butów z najnowszej, futurystycznej kolekcji ISPA. Wsród nich znajdowały się między innymi limitowane do 8000 wyprodukowanych sztuk Nike ISPA Zoom Road WarriorISPA OverReact czy równie ciekawych Nike ISPA Flow 2020 o ponadprzeciętnych możliwościach wentylacyjnych. To jednak nie koniec ciekawostek ze strony designerów Nike i niebawem w sprzedaży zobaczymy też kilka innych sylwetek, ale o tym bliżej ich premiery. Dziś natrafiliśmy też na kolejną sylwetkę, którą wyposażona jest w bardzo charakterystyczną, nowoczesną podeszwę z formowanej pianki React, zresztą zobaczcie sami.

Jak podpowiada nam metka na języku, bo samych informacji o bucie jest śladowa ilość, to nazywać się on będzie OverBreak. Stylistycznie cholewka prawdopodobnie inspirowana była klasycznymi biegówkami z końca lat 70. modelem Daybreak i zespolona z nowoczesną, świetnie oddającą energię i amortyzującą podeszwą. Upper wykonano z połączenia naturalnego zamszu w charakterystycznym brązowym oraz beżowym kolorze z czerwonymi/pomarańczowymi akcentami, co w połączeniu z okrągłymi sznurówkami w całości przywodzi nam na myśl kultowe Nike Mars Yard, których chyba nie musimy Wam przedstawiać. 

Na ten moment czekamy na więcej informacji na temat tego wydania, ale nie martwcie się, jak tylko dowiemy się czegoś więcej, od razu wracamy do Was z tematem.


Nike