Proponowany post

Nike PG 2 'EYBL' - Pierwsze Zdjęcie

24 maj 2018
Nike PG 2 'EYBL' - Pierwsze Zdjęcie

Jest pierwsze zdjęcie pokazujące tegoroczne wydanie Nike PG 2 w kolorystyce EYBL (Elite Youth Basketball League). Możemy się spodziewać, że firma z Oregonu wypuści w tej serii swoje pozostałe sygnowane modele, ale dziś skupimy się na butach Paula George'a.

Projektanci postawili na bardzo lubiany motyw "camo", który pokrywa niemalże całą powierzchnię cholewki. Do tego mamy czarny język, sznurowadła i wewnętrzną skarpetę, a wszystko uzupełnione jest niebiesko złotym logotypem EYBL. Od spodu buty mają czarny midlsole i niebieski outsole z poduszką Zoom Air. Prawdopodobnie na wkładkach umieszczono specjalną, okolicznościową grafikę, ale o tym przekonamy się, gdy dostępnych będzie więcej fotek. Trzeba jednak przyznać, że już po tym jednym ujęciu PG 2 w tej odsłonie bardzo nam się podobają.

Niestety nie wiadomo, kiedy Nike PG 2 'EYBL' trafią do sprzedaży, bardzo możliwe, że stanie się to na jesieni. Informacje o premierze tych butów powinny pojawić się niedługo. Zaglądajcie na naszą stronę, bo na pewno będziemy jeszcze o tym pisali.