Proponowany post

Nike PG 2.5 'Pendleton' - Oficjalne Zdjęcia

04 grudzień 2018
Nike PG 2.5 'Pendleton' - Oficjalne Zdjęcia

Nike Basketball stworzyło nową kolorystykę modelu PG 2.5, która idealnie pasuje do uniformów "City Edition" Oklahoma City Thunder, przygotowanych na obecny sezon. Marka opublikowała właśnie serię oficjalnych zdjęć tych butów, podała też ich datę premiery. Sam Paul George zagrał w tej kolorystyce swoich butów w kilku meczach.

Buty mają turkusową cholewkę, która dodatkowo udekorowano kolorowymi wzorami, które znajdziemy na tylnym panelu i na języku. Przypominają one te z ciepłych koców marki Pendleton. Do tego mamy granatowy pasek na rzep w śródstopiu i Swoosh w tym samym kolorze. Jest też kilka pomarańczowych detali. Od spodu buty stoją na jasnej podeszwie, na której zaznaczona jest poduszka Zoom Air i logo PG. Z racji tego, że jesteśmy fanami butów serii sygnowanej nazwiskiem Paul'a George'a podoba nam się wiele kolorystyk, które pojawiły się w ostatnim czasie. Tak samo jest i tym razem. Bardzo możliwe, że zasilą one naszą kolekcję.

Jeśli Nike PG 2.5 'Pendleton' spodobały się Wam tak samo, jak nam, to szansa na ich zakup nadarzy się już 20 grudnia. Niestety w tej chwili nie mamy pewności, czy buty będą dostępne u polskich retailerów, ale polecamy obserwować strony Sklepu Koszykarza i KICKS Store, bo możliwe, że właśnie tam będą one dostępne.


Nike PG 2.5 “Pendleton”
kolor: Multi-Color/College Navy
styl: CI0294-900
cena: $110