Proponowany post

Nike PG 3 'NASA' - Data Premiery

08 styczeń 2019
Nike PG 3 'NASA' - Data Premiery

Wiemy już , kiedy dokładnie na sklepowych półkach wyląduje trzeci sygnowany model Paula George'a. Słowo "wyląduje" można tutaj traktować dwuznacznie, albowiem jedną z pierwszych wersji kolorystycznych Nike PG 3 będzie wersja 'NASA', o której pisaliśmy już na naszej stronie kilka tygodni temu. Razem z informacją o dacie premiery w sieci pojawiło się kilka nowych zdjęć, które wyglądają trochę, jak te oficjalne od Nike...choć jest to niekompletna seria. Brakuje ujęcia tyłu i podeszwy zewnętrznej. 

Kolorystyka 'NASA' inspirowana jest skafandrami kosmonautów Amerykańskiej Agencji (Aeronautyki i Przestrzeni Kosmicznej). Cholewka, która wykonana jest z syntetycznej siateczki, pokryta jest kolorem pomarańczowym. W okolicy kołnierza i w górnej części języka znajdziemy srebrny materiał, natomiast po bokach jest on w kolorach czerwonym i niebieskim. W tej chwili nie wiemy dokładnie, jaki jest to rodzaj materiału, być może jest to syntetyczna skóra. Z tyłu mamy czarny zapiętek z logo 'NASA' i emblematem misji "Apollo", a na języku umieszczono logo "PG" i flagę USA. Buty stoją na srebrnej podeszwie środkowej i czarnym outsole'u. Na jednym ze zdjęć można dostrzec, że pod śródstopiem znajduje się poduszka Zoom Air. 

Nike PG 3 w kolorystyce 'NASA' pojawią się w sprzedaży jeszcze w tym miesiącu, a dokładnie 19 stycznia. Niestety nie wiemy, czy buty będą dostępne u polskich retailerów, raczej trzeba będzie na nie polować przez aplikację SNEAKRS. 


Nike PG 3 “NASA”
kolor: Total Orange/Black-Metallic Silver
styl: AO2607-800