Proponowany post

Nike PG 3 'Paulette'

09 maj 2019
Nike PG 3 'Paulette'

Paul George nie raz wspominał, że ma w swoich rodzicach oparcie i wie, że zawsze może na nich liczyć. W związku ze zbliżającym się dniem matki, który w Stanach obchodzony jest 12, a nie tak jak u nas 26 maja, Nike Basketball przygotowało na tę okazję specjalną wersję modelu PG 3, dedykowaną matce Georgea. Kolorystyka została nazwana jej imieniem, 'Paulette'.

Cholewka tego wydania PG 3 opiera się w głównej mierze na kolorze granatowym. Widzimy go na meshowej konstrukcji oraz na sztywniejszych panelach bocznych, języku i na kołnierzu. Ten ostatni, podobnie jak zapiętek projektanci wzbogacili o przeszycia, przypominające kwiatowe motywy. Dzięki temu te elementy zyskały teksturę. Kolor granatowy został przełamany bielą, którą znajdziemy na socklinerze, wspomnianym już zapiętku i pasku biegnącym wzdłuż języka. Biała jest też podeszwa środkowa, na której osadzony jest upper, a wszystko stoi na szaro-niebieskiej podeszwie zewnętrznej. Smaczkiem, który wyróżnia to wydanie jest wyszyta litera "P" na pięcie oraz imię "Paulette" umieszczone po wewnętrznej stronie języka.

Premiera Nike PG 3 'Paulette' przewidziana jest na 11 maja. Buty powinny być dostępne w sklepach z ofertą Nike Basketball. Za kilka dni sprawdzimy, czy pojawiły się one w Sklepie Koszykarza i KICKS Store. Zerknijcie na poniższe zdjęcia i dajcie nam znać, co sądzicie o tej kolorystyce trzeciego modelu Paula George'a.
Nike PG 3 “Paulette”
kolor: Multi-color/Multi-color
styl: AO2607-901
cena: $130