Proponowany post

Wracają Nike Dunk 'UNLV', Ale W Wersji Low

W nawiązaniu do wydania z 1985 roku.

Nike PG 4 'PCG' - Zapowiedź

02 kwiecień 2020
Nike PG 4 'PCG' - Zapowiedź

Od początku istnienia sygnowanej linii Paula Georgea, dostajemy od Nike Basketball kolorystykę inspirowaną serią 'ACG'. Nie inaczej jest w przypadku modelu PG 4. W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia wariantu o nazwie 'PCG'. Nazwa to inicjały. Pełne imię i nazwisko gracza Los Angeles Clippers to Paul Clifton Anthony George. Anthony zostało z nazwy wycięte.

Zewnętrzna strona cholewki została pokryta transparentnym tworzywem, przypominającym materiał Ripstop. Pod spodem widać czerwone elementy wewnętrznej konstrukcji. Druga strona cholewki to czarny mesh. Oczywiście nie brakuje charakterystycznego dla tego modelu zamka błyskawicznego. Są też oznaczenia 'PCG' i logotyp Paula George'a. Upper osadzony jest na podeszwie środkowej, którą pomalowano na brązowo. Na samym dole mamy dwu-tonowy, czarno-brązowy outsole.

Poza kilkoma zdjęciami, które wrzucamy poniżej, niestety nie mamy dla Was, żadnych informacji o dacie premiery. Oczywiście jak tylko się czegoś dowiemy, damy Wam znać. Piszcie w  komentarzach, jak podobają Wam się Nike PG 4 w kolorystyce 'PCG'.


Nike PG 4 “PCG”
kolor: Multi-Color/Multi-Color
styl: CZ2240-900
cena: $110