Proponowany post

Nike Po Raz Kolejny Łączy Siły Z PlayStation

08 luty 2018
Nike Po Raz Kolejny Łączy Siły Z PlayStation

Nike Air Force 1 zaprojektowane wspólnie z ekipą Sony pod szyldem PlayStation to jedna z najbardziej rozpoznawalnych, a co za tym idzie pożądanych wersji tego kultowego klasyka z 1982 roku. Sam but na sklepowych półkach w mocno limitowanych ilościach jedynie 150 wyprodukowanych par wylądował w 2006 roku.

Po tylu latach sportowa marka z Oregonu postanowiła kontynuować projekt. Co ciekawe po butach Paula Georga, o których więcej dowiecie się tutaj, mamy dla Was kolejną niespodziankę spod szyldu PS. Powracamy do klasyki i po raz kolejny bazą stał się wyżej wspomniany AF1. Niestety na ten moment nie mamy żadnych zdjęć prezentujących to wydanie, a jedynie grafiki tego, jak mogą wyglądać. Jeżeli wszytko będzie zgadzało się z projektem, buty wykonane będą z czarnego, lakierowanego materiału pokrytego tłoczonym patternem w przyciski, które mamy na padach oraz siateczki. Każdy Swoosh jest innego koloru, podeszwa nakrapiana, a na tyle mamy logo PS. 

Konkretna data premiery nie jest nam jeszcze znana. Buty pojawić mają się latem tego roku. Mamy nadzieję, że trafią one i do Polski.

Nike
PlayStation

Tagi: -