Proponowany post

Nike Po Raz Kolejny Łączy Siły Z Public School

30 listopad 2017
Nike Po Raz Kolejny Łączy Siły Z Public School

O współpracy amerykańskiej marki Public School z Jordan brand wie chyba każdy fan butów do kosza. Obydwie marki po raz kolejny łączą siły, ale tym razem kultowy, koszykarski brand został pominięty. Niemniej jednak pozostajemy w dziedzinie basketu i jego klasyków.

Bazą do wspólnych działań tym razem stał się Air Force 1, który w tym roku obchodzi 35. rocznicę powstania. Na pierwszy rzut oka buty mogą przypominać wam klasyczne AF-1, których pełno jest na ulicach. Po bliższych oględzinach widać jednak, że z pierwowzorem nie mają one za wiele wspólnego. Mimo tego, że upper wykonany jest ze śnieżnobiałej, naturalnej skóry najwyższej jakości, to sposób połączenia między sobą poszczególnych elementów cholewki nie jest standardowy, a część z kawałków w ogóle nie są do niej przytwierdzone. Zwróćcie również uwagę na charakterystyczny rzep, który tutaj już nie okala naszej kostki. Tym razem mamy go na tyle i zdaje się, że nie spełnia on już żadnej innej funkcji jak estetyczną. 

Co do daty premiery nie mamy żadnych informacji w tym wątku. Jak tylko dowiemy się czegoś więcej, od razu wracamy do Was z tym tematem.

Nike

Tagi: -